NASZE ZALETY

Dlaczego my?

  • W małej szkole....

    ... odkryjemy i rozwiniemy wszystkie talenty, wyrównamy wszystkie braki, przygotujemy do sprawdzianów, wychowamy pełnego wiedzy młodego człowieka, który poradzi sobie na każdym etapie kształcenia.

  • Atrakcyjne czesne...

    z licznymi zajęciami dodatkowymi oraz kółkami zainteresowań w cenie, codzienne lekcje języka angielskiego, kreatywni nauczyciele, ciekawe metody pracy, konkursy, projekty, innowacje. Nauka poprzez doświadczanie świata, odwiedzanie ciekawych miejsc i lekcje nie tylko w szkolnych ławkach.

  • Bezpieczna przestrzeń do zdobywania wiedzy i rozwoju dziecka...

    W naszej szkole przywiązuje się dużą wagę do szeroko rozumianego bezpieczeństwa uczniów. Przeciwdziałamy wykluczeniu, promujemy bezpieczeństwo w sieci i działamy na rzecz zdrowego stylu życia. W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Uczniów, podzieliliśmy placówkę na dwie niezależne części: dla klas I-IV oraz V-VIII.

CO U NAS SŁYCHAĆ?

Aktualności

Projekt Good Network

Życzenia Wielkanocne

Konkurs recytatorski dla klas 1-3

Bezpłatne nauczanie domowe

Życzenia świąteczne

Kronika wydarzeń klasy II

Życzenia Wielkanocne

Dzień otwarty w szkole

Kilka zdjęć naszej szkoły

Życzenia Świąteczne

Wieczorne czytanie „Dziadów” z klasą…

Zbiórka na rzecz Brendy

The English Alphabet- klasa 3

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego…

Wizyta w muzeum Manggha

UNIWERSYTET ROLNICZY

Współpraca

W dniu 17 stycznia nasza szkoła zawarła umowę o współpracy z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Celem Patronatu jest wspólne promowanie nauki w dziedzinie nauk rolniczych i przyrodniczych w skali lokalnej i regionalnej oraz współpraca przy tworzeniu inicjatyw związanych z szeroko rozumianą edukacją młodzieży.