NASZE ZALETY

Dlaczego my?

  • W małej szkole....

    ... odkryjemy i rozwiniemy wszystkie talenty, wyrównamy wszystkie braki, przygotujemy do sprawdzianów, wychowamy pełnego wiedzy młodego człowieka, który poradzi sobie na każdym etapie kształcenia.

  • Atrakcyjne czesne...

    z licznymi zajęciami dodatkowymi oraz kółkami zainteresowań w cenie, codzienne lekcje języka angielskiego, kreatywni nauczyciele, ciekawe metody pracy, konkursy, projekty, innowacje. Nauka poprzez doświadczanie świata, odwiedzanie ciekawych miejsc i lekcje nie tylko w szkolnych ławkach.

  • Bezpieczna przestrzeń do zdobywania wiedzy i rozwoju dziecka...

    W naszej szkole przywiązuje się dużą wagę do szeroko rozumianego bezpieczeństwa uczniów. Przeciwdziałamy wykluczeniu, promujemy bezpieczeństwo w sieci i działamy na rzecz zdrowego stylu życia. W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Uczniów, podzieliliśmy placówkę na dwie niezależne części: dla klas I-IV oraz V-VIII.

CO U NAS SŁYCHAĆ?

Aktualności

Dzień Misia

Zbiórka na leczenie Marcela

Dzień Zwierzaka

Wycieczka na kopiec J. Piłsudskiego

Dzień Dziecka

Wycieczka do Dobczyc

PORANEK PATRIOTYCZNY

Klasa IV tworzy tajemnicze ogrody..

„Lekcja odwrócona” w klasie IV

Omawianie lektury w klasie V

Rośliny antysmogowe

Światowy Dzień Książki

Wilamowski Śmiergust

Życzenia Wielkanocne

WF w GoJUMP

UNIWERSYTET ROLNICZY

Współpraca

W dniu 17 stycznia nasza szkoła zawarła umowę o współpracy z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Celem Patronatu jest wspólne promowanie nauki w dziedzinie nauk rolniczych i przyrodniczych w skali lokalnej i regionalnej oraz współpraca przy tworzeniu inicjatyw związanych z szeroko rozumianą edukacją młodzieży.