Pierwszy tydzień z nauczaniem zdalnym

W tym trudnym dla każdego okresie nasza szkoła robi wszystko, aby dzieci mogły bez żadnego problemu realizować obowiązek szkolny. Nauczyciele spotykają się z uczniami na lekcjach wideo oraz poprzez dziennik elektroniczny. Jest to świetna okazja, żeby przeprowadzać lekcję, porozmawiać, wymienić się spostrzeżeniami, zagrać wspólnie w grę lub doradzić w sprawie pracy domowej. Staramy się, aby nasze propozycje były dla dzieci inspiracją do twórczej zabawy i zachęcały do rozwijania swoich zainteresowań. W naszej szkole działa również Świetlica online.  Miejsce gdzie zawsze jest gwarno i wesoło, to tutaj dzieci odpoczywają, bawią się i rozwijają swoje zainteresowania. Jednak nasze życie świetlicowe (w realu) trochę ucichło, my dalej działamy. Nasi uczniowie codziennie otrzymują propozycje i inspiracje na kreatywne zabawy plastyczne, ciekawe doświadczenia i eksperymenty, łamigłówki oraz ciekawostki.